Terytorialny zasięg działania

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Załącznik
do Zarządzenia Nr 17 Ministra Rolnictwa
i Rozwoju Wsi
z dnia 30 kwietnia 2004r.

Terytorialny zasięg działania okręgowych stacji chemiczno-rolniczych

1. Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Białymstoku

Województwo mazowieckie

Gminy : Andrzejewo, Boguty-Pianki, Nur, Szulborze Wielkie, Zaręby Kościelne z powiatu ostrowskiego

Województwo podlaskie

Miasta na prawach powiatu : Białystok, Łomża, Suwałki.

Powiaty : augustowski, białostocki, bielski, grajewski, hajnowski, kolneński, łomżyński, moniecki, sejneński, siemiatycki, sokólski, suwalski, wysokomazowiecki, zambrowski.

Województwo warmińsko-mazurskie

Powiaty : ełcki, giżycki, gołdapski, piski, olecki, węgorzewski

Gmina : Mikołajki z powiatu mrągowskiego. 

2. Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Bydgoszczy

Województwo kujawsko-pomorskie

Miasta na prawach powiatu : Bydgoszcz, Grudziądz, Toruń, Włocławek.

Powiaty : aleksandrowski, brodnicki, bydgoski, chełmiński, golubsko-dobrzyński,, grudziądzki, inowrocławski, lipnowski, mogileński, nakielski, radziejowski, rypiński, sępoleński, świecki, toruński, tucholski, wąbrzeski, włocławski, żniński.

Województwo warminsko-mazurskie

Powiat : nowomiejski.

Województwo pomorskie

Gminy : Brusy, Chojnice, Czersk z powiatu Chojnickiego.

Miasto :  Chojnice z powiatu Chojnickiego.

Województwo wielkopolskie

Gmina Trzemeszno z powiatu gnieźnieńskiego 

3. Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Gdańsku

Województwo pomorskie

Miasta na prawach powiatu : Gdańsk, Gdynia, Sopot.

Powiaty : kartuski, kościerski, kwidzyński, malborski, nowodworski, gdański, pucki, starogardzki, sztumski, tczewski, wejherowski.

Województwo warmińsko-mazurskie

Miasto na prawach powiatu: Elbląg.

Powiaty: braniewski, elbląski.

Gminy: Kisielice, Susz z powiatu iławskiego, Orneta z powiatu lidzbarskiego.

4. Okręgowa  Stacja Chemiczno-Rolnicza w Gliwicach

Województwo małopolskie

Powiaty : oświęcimski, wadowicki.

Gminy : Babice, Chrzanów, Libiąż, Trzebinia z powiatu chrzanowskiego. Bolesław, Klucze, Olkusz, Wolbrom z powiatu olkuskiego. Budzów, Maków Podhalański, Stryszawa, Zawoja, Zembrzyce z powiatu suskiego.

Miasta  : Bukowno, Sławków z powiatu olkuskiego, Sucha Beskidzka z powiatu suskiego.

Województwo łódzkie

Gminy : Nowa Brzeźnica, Pajęczno, Strzelce Wielkie z powiatu pajęczańskiego.  Gidle, Żytno z powiatu radomszczańskiego.

Województwo opolskie

Gminy : Dobrodzień, Gorzów Śląski, Olesno, Praszka, Radłów, Rudniki z powiatu oleskiego.

Województwo śląskie

Miasta na prawach powiatu : Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze, Żory

Powiaty: bieruńsko-lędziński, będziński, bielski, cieszyński, częstochowski, gliwicki, kłobucki, lubliniecki, mikołowski, myszkowski. pszczyński, raciborski, rybnicki, tarnogórski,  wodzisławski, zawierciański. żywiecki.

Województwo świętokrzyskie

Gminy: Moskorzew, Radków, Secemin z powiatu włoszczowskiego

5. Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Gorzowie Wielkopolskim

Województwo lubuskie

Miasta na prawach powiatu : Gorzów Wlkp., Zielona Góra.

Powiaty : gorzowski, krośnieński, międzyrzecki, słubicki, strzelecko-drezdenecki, sulęciński, świebodziński, zielonogórski, żagański, żarski.

Gminy: Bytom Odrzański, Kolsko, Kożuchów, Nowa Sól, Nowe Miasteczko, Otyń, Siedlisko z powiatu nowosolskiego, Sława z powiatu  wschowskiego.

Miasto : Nowa Sól z powiatu nowosolskiego.

Województwo wielkopolskie

Gminy Międzychód z powiatu międzychodzkiego. Miedzichowo, Zbąszyń z powiatu nowotomyskiego, Siedlec, Wolsztyn z powiatu wolsztyńskiego.

Województwo zachodnio-pomorskie

Powiaty: choszczeński, myśliborski.

6. Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Kielcach

Województwo lubelskie

Powiat: janowski

Gminy: Annopol, Gościeradów, Szastarka, Trzydnik Duży z powiatu kraśnickiego

Województwo małopolskie

Gminy Charsznica, Kozłów, Książ Wielki, Miechów, Racławice, Słaboszów z powiatu miechowskiego, Koszyce, Pałecznica z powiatu proszowickiego.

Województwo mazowieckie

Miasto na prawach powiatu Radom

Powiaty : białobrzeski, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński.

Gminy: Belsk Duży, Błędów, Chynów, Goszczyn, Grójec, Jasieniec, Mogielnica, Nowe Miasto n.Pilicą, Pniewy, Warka z powiatu grójeckiego.

Województwo podkarpackie

Miasto na prawach powiatu: Tarnobrzeg

Powiaty : niżański, stalowowolski, tarnobrzeski.

Gminy: Majdan Królewski z powiatu kolbuszowskiego, Padew Narodowa z powiatu mieleckiego.

Województwo świętokrzyskie

Miasto na prawach powiatu: Kielce

Powiaty: buski, jędrzejowski, kazimierski, kielecki, opatowski, ostrowiecki, pińczowski, sandomierski, skarżyski, starachowicki, staszowski

Gminy: Gowarczów, Końskie, Radoszyce, Ruda Maleniecka, Słupia, Smyków, Stąporków z powiatu koneckiego, Krasocin, Włoszczowa z powiatu włoszczowskiego

7. Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Koszalinie

Województwo pomorskie

Miasto na prawach powiatu: Słupsk.

Powiaty: bytowski, człuchowski, lęborski, słupski

Gmina: Konarzyny z powiatu chojnickiego

Województwo zachodnio-pomorskie

Miasto na prawach powiatu: Koszalin.

Powiaty: białogardzki, drawski, kołobrzeski, koszaliński, sławieński, szczecinecki, świdwiński 

8. Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Krakowie

Województwo małopolskie

Miasta na prawach powiatu: Kraków, Nowy Sącz, Tarnów

Powiaty: bocheński, brzeski, dąbrowski, gorlicki, krakowski, limanowski, myślenicki, nowosądecki, nowotarski, tarnowski, tatrzański, wielicki.

Gminy: Alwernia z powiatu chrzanowskiego, Gołcza z powiatu miechowskiego, Trzyciąż z powiatu olkuskiego, Koniusza, Nowe Brzesko, Proszowice i Radziemice z powiatu proszowickiego, Bystra-Sidzina, Jordanów z powiatu suskiego

Miasto Jordanów z powiatu suskiego

Województwo podkarpackie

Powiat: dębicki

Gmina Radomyśl Wielki z powiatu mieleckiego

9. Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Lublinie

Województwo lubelskie

Miasta na prawach powiatu: Biała Podlaska, Chełm, Lublin, Zamość.

Powiaty: bialski, biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, krasnostawski, lubartowski, lubelski, łęczyński, opolski, parczewski, puławski, radzyński, świdnicki, tomaszowski, włodawski, zamojski

Gminy: Dzierzkowice, Kraśnik, Urzędów, Wilkołaz, Zakrzówek z powiatu kraśnickiego, Nowodwór, Ryki, Stężyca, Ułęż z powiatu ryckiego

Miasta : Dęblin z powiatu ryckiego, Kraśnik z powiatu kraśnickiego

Województwo mazowieckie

Powiat łosicki

10. Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Łodzi

Województwo łódzkie

Miasta na prawach powiatu Łódź., Piotrków Trybunalski, Skierniewice

Powiaty: brzeziński, łódzki wschodni, opoczyński, pabianicki, piotrkowski, rawski, skierniewicki, tomaszowski, zduńskowolski, zgierski

Gminy : Bełchatów, Drużbice, Kleszczów, Kluki, Szczerców, Zelów z powiatu bełchatowskiego, Bielawy, Chąśno, Domaniewice, Kocierzew Południowy, Łowicz, Łyszkowice, Nieborów, Zduny z powiatu łowickiego, Dalików, Poddębice, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim z powiatu poddębickiego, Dobryszyce, Gomunice, Kamieńsk, Kobiele Wielkie, Kodrąb. Lgota Wielka, Ładzice, Masłowice, Przedbórz, Radomsko, Wielgomłyny z powiatu radomszczańskiego, Buczek, Łask, Sędziejowice, Wodzierady z powiatu łaskiego, Rząśnia, Sulmierzyce z powiatu pajęczańskiego

Miasta: Bełchatów z powiatu bełchatowskiego, Łowicz z powiatu łowickiego, Radomsko z powiatu radomszczańskiego

Województwo mazowieckie

Powiat : żyrardowski

Gminy: Baranów, Jaktorów, Żabia Wola z powiatu grodziskiego, Młodzieszyn, Nowa Sucha, Rybno, Sochaczew, Teresin z powiatu sochaczewskiego

Miasto: Sochaczew z powiatu sochaczewskiego.

Województwo świętokrzyskie

Gminy: Falków z powiatu koneckiego, Kluczewsko z powiatu włoszczowskiego

11. Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Olsztynie

Województwo mazowieckie

Miasto na prawach powiatu Ostrołęka

Powiaty: ostrołęcki, wyszkowski

Gminy: Czerwonka, Krasnosielc, Młynarze, Płoniawy-Bramura, Różan, Rzewnie, Sypniewo, Szelków z powiatu makowskiego, Brok, Małkinia Górna, Ostrów Mazowiecka, Stary Lubotyń, Wąsewo z powiatu ostrowskiego, Chorzele, Jednorożec, Krzynowłoga Mała, Przasnysz z powiatu przasnyskiego, Obryte, Zatory z powiatu pułtuskiego., Dąbrówka, Klembów, Tłuszcz z powiatu wołomińskiego

Miasta : Maków Mazowiecki z powiatu makowskiego Ostrów Maz. z powiatu ostrowskiego, Przasnysz z powiatu przasnyskiego

Województwo warmińsko-mazurskie

Miasto na prawach powiatu: Olsztyn

Powiaty: bartoszycki, kętrzyński, nidzicki, olsztyński, ostródzki, szczycieński.

Gminy: Iława, Lubawa, Zalewo z powiatu iławskiego.Kiwity, Lidzbark Warmiński, Lubomino z powiatu lidzbarskiego, Mrągowo, Piecki, Sorkwity z powiatu mrągowskiego

Miasta: Iława, Lubawa z powiatu iławskiego, Lidzbark Warmiński z powiatu lidzbarskiego, Mrągowo z powiatu mrągowskiego.

12. Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Opolu

Województwo opolskie

Miasto na prawach powiatu Opole

Powiaty: brzeski, głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, krapkowicki, namysłowski, nyski, opolski, prudnicki, strzelecki

Gmina Zębowice z powiatu oleskiego

Województwo łódzkie

Powiaty: sieradzki, wieluński

Gminy: Rusiec z powiatu bełchatowskiego, Widawa z powiatu łaskiego, Działoszyn, Kiełczygłow, Siemkowice z powiatu pajęczańskiego, Lututów z powiatu wieruszowskiego.

13.Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Poznaniu

Województwo dolnośląskie

Powiat górowski

Gminy: Dziadowa Kłoda, Międzybórz, Syców z powiatu oleśnickiego

Województwo lubuskie

Gminy : Szlichtyngowa, Wschowa z powiatu wschowskiego.

Województwo łódzkie

Gminy: Grabów, Świnice Warckie z powiatu łęczyckiego, Uniejów z powiatu poddębickicgo, Bolesławiec, Czastary, Galewice, Łubnice, Sokolniki, Wieruszów z powiatu wieruszowskiego

Województwo wielkopolskie

Miasta na prawach powiatu: Kalisz, Konin, Leszno, Poznań

Powiaty: gostyński, grodziski, jarociński, kaliski, kępiński, kolski, koniński, kościański, krotoszyński, leszczyński, ostrowski, ostrzeszowski, pleszewski, poznański, rawicki, słupecki, śremski, średzki, turecki, wrzesiński.

Gminy: Czerniejewo, Gniezno, Kiszkowo, Kłecko, Łubowo, Mieleszyn, Niechanowo, Witkowo z powiatu gnieźnieńskiego, Chrzypsko Wielkie, Kwilcz, Sieraków z powiatu międzychodzkiego, Kuślin, Lwówek, Nowy Tomyśl, Opalenica z powiatu nowotomyskiego, Oborniki z powiatu obornickiego, Duszniki, Kaźmierz, Obrzycko, Ostroróg, Pniewy, Szamotuły z powiatu szamotulskiego, Mieścisko, Skoki z powiatu wągrowieckiego, Przemęt z powiatu wolsztyńskiego

Miasta: Gniezno z powiatu gnieźnieńskiego, Obrzycko z powiatu szamotulskiego

14.  Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Rzeszowie

Województwo podkarpackie

Miasta na prawach powiatu: Krosno, Przemyśl, Rzeszów

Powiaty: bieszczadzki, brzozowski, jarosławski, jasielski,krośnieński, leski, leżajski, lubaczewski, łańcucki, przemyski, przeworski, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, sanocki, strzyżowski.

Gminy: Cmolas, Kolbuszowa, Niwiska, Ranizów, Stary Dzikowiec z powiatu kolbuszowskiego,
Borowa, Czernin, Gawłuszowice, Mielec, Przecław, Tuszów Narodowy, Wadowice Górne z powiatu mieleckiego

Miasto: Mielec z powiatu mieleckiego.

15. Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Szczecinie

Województwo wielkopolskie

Powiaty: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, pilski, złotowski

Gminy: Rogoźno, Ryczywół z powiatu obornickiego, Wronki z powiatu szamotulskiego, Damasławek, Gołańcz, Wapno, Wągrowiec z powiatu wągrowieckiego.

Miasto: Wągrowiec z powiatu wągrowieckiego

Województwo zachodniopomorskie

Miasta na prawach powiatu: Szczecin, Świnoujście.

Powiaty: goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, łobeski, policki, pyrzycki, stargardzki, wałecki.

16. Okręgowa Stacja Chemiczno - Rolnicza w Warszawie

Województwo mazowieckie

Miasta na prawach powiatu: Płock, Siedlce.

Powiaty : ciechanowski, garwoliński, gostyniński, legionowski, miński, mławski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, płocki, płoński, pruszkowski, siedlecki, sierpecki, sokołowski, warszawski zachodni, węgrowski, żuromiński.

Gminy : Grodzisk Mazowiecki z powiatu grodziskiego, Tarczyn z powiatu grójeckiego, Karniewo z powiatu makowskiego. Czernice Borowe, Krasne z powiatu przasnyskiego, Gzy, Pokrzywnica, Pułtusk, Świercze, Winnica z powiatu pułtuskiego. Brochów, Iłów z powiatu sochaczewskiego, Jadów, Poświętne, Radzymin, Strachówka, Wołomin z powiatu wołomińskiego.

Miasta: Milanówek, Podkowa Leśna z powiatu grodziskiego, Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka z powiatu wołomińskiego.

Województwo warmińsko-mazurskie

Powiat : działdowski.

Województwo lubelskie

Powiat : łukowski.

Gmina : Kłoczew z powiatu ryckiego.

Województwo łódzkiePowiat : kutnowski.

Gminy : Daszyna, Góra Św. Małgorzaty, Łęczyca, Piątek, Witonia z powiatu łęczyckiego, Kiernozia z powiatu łowickiego.

Miasto : Łęczyca z powiatu łęczyckiego

17. Okręgowa Stacja Chemiczno - Rolnicza we Wrocławiu

Województwo dolnośląskie

Miasta na prawach powiatu: Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych, Wrocław.

Powiaty: bolesławicki, dzierżoniowski, głogowski, jaworski, jeleniogórski, kamiennogórski, kłodzki, legnicki, lubański, lubiński, lwówecki, milicki, oławski, polkowicki, strzeliński, średzki, świdnicki, trzebnicki, wałbrzyski, wołowski, wrocławski, ząbkowicki, zgorzelecki, złotoryjski.

Gminy: Bierutów, Dobroszyce, Oleśnica, Twardogóra z powiatu oleśnickiego .

Miasto Oleśnica z powiatu oleśnickiego

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:KSCHR
Data utworzenia:2015-05-13
Data publikacji:2015-05-13
Osoba sporządzająca dokument:Administrator, Bartosz Kalinowski
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:8738